Kosmetyki - Pielęgnacja ciała Kosmetyki - Pielęgnacja ciała

KosmetykiPielęgnacja ciała

Redukcja cellulitu

MAHLER - SLIMMING AND FIRMING

SIMONE MAHLER - SLIMMING AND FIRMING profesjonalna linia wyszczuplająca i ujędrniająca ciało.

SIMONE MAHLER - serum wyszczuplające antycellulitowe
RIPOSTE MINCEUR ++

kod: 0523
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Serum wyszczuplające o lekkiej konsystencji. Działa intensywnie antycellulitowo i modelująco. Zmniejsza ilość i wielkość adypocytów, dzięki czemu w widoczny sposób redukuje wizualny efekt „skórki pomarańczowej”. Wzmacnia skórę, ujędrnia i wygładza. Pozostawia na skórze delikatny, świeży zapach. Kosmetyk zawiera: kompleks lipolityczny, kompleks wyszczuplająco-ujędrniający, witaminę B3, kompleks nawilżająco-odżywczy.

SIMONE MAHLER - serum wyszczuplające termoaktywne
SERUM THERMO ACTIF

kod: 0536
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Serum wyszczuplające termoaktywne (samorozgrzewające się). Zwiększa wnikanie składników aktywnych w głąb skóry z kosmetyków nałożonych w następnej kolejności. Redukuje lipogenezę, a stymuluje lipolizę. Kosmetyk zawiera aktywny kompleks DRENALIPTM, methylnicotinate (składnik rozgrzewający) i glicerynę roślinną. UWAGA ! Po aplikacji umyć dłonie, nie opalać powierzchni pokrytych kosmetykiem.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

TEN - NO CELL - ANTI-CELLULITE

Linia NOCELL to kosmetyki o silnym działaniu wyszczuplającym, przeciwcellulitowym i drenującym. Unikalne biotechnologiczne składniki zawarte w kosmetykach pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów w krótkim czasie.

- TEN SCIENCE - miesięczna kuracja antycellulitowa
NO CELL NOCTURNINA+ ADVANCED THREE-PHASE ANTICELLULITE TREATMENT 30 NIGHTS

kod: PF017546
pojemność / jednostka miary: 30x10ml

Trójfazowa kuracja antycellulitowa przez 30 nocy. Aktywne składniki o wyjątkowym potrójnym działaniu: detoksykującym, drenującym i wyszczuplającym nie pozwalają spać cellulitowi. Zawiera fitoplankton, escynę z kasztanowca, Lipo-Active (połączenie alg i ekstraktów roślinnych), Night-Fat Burn Complex Advanced i kofeinę.

- TEN SCIENCE - żel-krem do ciała drenujący, antycellulitowy
NO CELL X-TREME DRAINING GEL

kod: PF014539
pojemność / jednostka miary: 300ml

Drenujący żel do ciała o lekkiej konsystencji, opracowany w celu zwalczania cellulitu, redukcji zatrzymanych płynów i rewitalizacji tkanek. Pomaga stymulować drenaż płynów, reaktywuje powierzchniowe mikrokrążenie, aby przeciwdziałać pojawieniu się cellulitu. Jego specjalna formuła pozwala na stopniowe uwalnianie składników aktywnych do wewnątrz skóry. Zawiera X-Treme NoCell Complex z gumą akacjową oraz kofeinę. Nie zawiera jodu.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

TEN - SHAPE STRATEGY

Linia SHAPE STRATEGY to linia modelująca sylwetkę i redukująca cellulit, która pomaga odprowadzić nadmiar płynów i przeciwdziała odkładaniu się tłuszczu. Podwójne działanie ukierunkowane na szczupłą, piękną sylwetkę.

- TEN SCIENCE - koncentrat antycellulitowy wyszczuplający w kapsułkach
SHAPE STRATEGY CELLULITE AND SHAPING ACTION CAPSULES

kod: PF020908
pojemność / jednostka miary: 14x4 ml

Koncentrat antycellulitowy wyszczuplający w kapsułkach. Silnie skoncentrowana zawartość każdej pojedynczej dawki daje możliwość skutecznej walki z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową i cellulitem. Doskonale drenuje, usuwając nadmiar wody z tkanek i toksyny. Wzmacnia ściany naczyń, uszczelnia i poprawia ich napięcie. Zawiera witaminę E (naturalny antyoksydant. Odżywia i regeneruje skórę. Działa przeciwzapalnie i naprawczo.), kofeinę (powstrzymuje proces nadmiernego przyrostu komórek tłuszczowych i jednocześnie pobudza rozpad tłuszczu w tkankach. Zapobiega tworzeniu się cellulitu. Aktywuje proces krążenia krwi oraz pozwala pozbyć się nadmiaru wody z komórek, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej napięta i jędrna.), ekstrakt z czerwonych winogron (bierze aktywny udział w procesach wyszczuplających. Stymuluje lipolizę i redukcję komórek tłuszczowych. Przyspiesza produkcję włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego.), ekstrakt z żeńszenia (zawiera naturalną kompozycję silnych antyoksydantów, poprawia mikrokrążenie, pobudza procesy regeneracyjne. Drenuje i zapobiega gromadzeniu płynów w tkankach.) oraz ekstrakt z planktonu (poprawia elastyczność i napięcie skóry.)

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

GDC - PERFECT FORMS / TIMEXPERT

GdC - koncentrat wyszczuplający, antycellulitowy do ciała
PERFECT FORMS SLIM FOCUS ADVANCED LIPOSCULPTING BOOSTER

kod: 913212
pojemność / jednostka miary: 75 ml

Zaawansowany koncentrat redukujący cellulit oraz tkankę tłuszczową poprzez działanie w dwóch fazach:
1. Bioflawonoidy z macy – składnik naturalnego pochodzenia o właściwościach defragmentujących: antyfibrotycznych i drenujących, przygotowuje skórę do zastosowania technologii LIPO-DRONE, aby trafić prosto w cel: komórki tkanki tłuszczowej.
2. LIPO-DRONE TECHNOLOGY – najnowsza technologia – kosmetyczne drony wykrywające komórki tłuszczowe za pomocą ligandu, który łączy się z nimi i dostarcza do nich wyciąg z owoców gronodrzewu nadmorskiego aktywujący mechanizmy "spalania tłuszczu" w komórce, dając niesamowitą skuteczność w zmniejszaniu objętości cellulitu.
Efekt rozgrzewający wzmacnia działanie przeciwcellulitowe, pomaga aktywować składniki i przeniknąć im w głębsze warstwy skóry.

GdC - zabieg antycellulitowy
PERFECT FORMS CELLU-PROGRAMME

kod: 913098
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw (10 zab.)

Intensywna kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa. Profesjonalny zabieg zawierający ponad dwadzieścia substancji czynnych, których działanie koncentruje się w pierwszej kolejności na zwalczaniu zaburzeń mikrokrążeniowych i zastoju płynów w układzie limfatycznym, następnie na skupiskach tkanki tłuszczowej i nieestetycznej "skórce pomarańczowej", a w końcu na postępującym zaniku napięcia mięśniowego w macierzy skórnej. Po 10 zabiegach CELLU-PROGRAMME następuje: -całkowite przemodelowanie sylwetki - bardziej płaski brzuch, wyraźniej wcięta talia, wyszczuplone uda i kolana, dobrze zarysowane i wymodelowane biodra i pośladki;
-poprawa stanu skóry i wygładzenie "skórki pomarańczowej".
-jędrniejsze ciało i smuklejsza sylwetka.
Seria zabiegów: Proponowana kuracja to 10 zabiegów. Dwa zabiegi tygodniowo.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2022