Kosmetyki - Pielęgnacja ciała Kosmetyki - Pielęgnacja ciała

KosmetykiPielęgnacja ciała

Redukcja cellulitu

TEN - CELL STRIKE - ANTI-CELLULITE, SHAPING

Linia CELL STRIKE to kosmetyki o silnym działaniu wyszczuplającym, przeciwcellulitowym i drenującym. Unikalne biotechnologiczne składniki zawarte w kosmetykach pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów w krótkim czasie.

- TEN SCIENCE - koncentrat antycellulitowy wyszczuplający w kapsułkach
CELL STRIKE INTENSIVE ANTI-CELLULITE DROPS

kod: PF023120
pojemność / jednostka miary: 14x4,5ml

Koncentrat antycellulitowy wyszczuplający w kapsułkach. Silnie skoncentrowana zawartość każdej pojedynczej dawki daje możliwość skutecznej walki z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową i cellulitem. Doskonale drenuje, usuwając nadmiar wody z tkanek i toksyny. Wzmacnia ściany naczyń, uszczelnia i poprawia ich napięcie. Zawiera ekstrakt z winorośli właściwej i olej kawowy o działaniu drenującym i silnie antycellulitowym, ekstrakt z imbiru pobudzający mikrokrążenie i silnie drenujący, ekstrakt z planktonu o silnym działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym, poprawiającym elastyczność i napięcie skóry, witaminę E, która działa odmładzająco, nawilżająco i przeciwrodnikowo.
Sposób użycia: nakładać rano lub wieczorem i wmasować ruchami okrężnymi.

- TEN SCIENCE - kuracja antycellulitowa wyszczuplająca - 21 nocy
CELL STRIKE INTENSIVE NOCTURNINA - THREE PHASE ANTI-CELLULITE TREATMENT - 21 NIGHTS

kod: PF020534
pojemność / jednostka miary: 21x10ml

Trójfazowa kuracja antycellulitowa przez 21 nocy. Aktywne składniki o wyjątkowym potrójnym działaniu 3D: detoksykującym - faza 1 DETOX, drenującym - faza 2 DRAIN i wyszczuplającym - faza 3 DESTOCK, nie pozwalają spać cellulitowi. Zawiera kofeinę + cyklodekstrynę – silny kompleks aktywny o działaniu drenującym i lipolitycznym, NIGHT SLIM ACTIVE kompleks wyszczuplający działający w nocy, ekstrakt z owoców opuncji o właściwościach detoksykujących, wspomagających drenaż oraz naturalne złuszczanie i regenerację warstw naskórka, escynę o działaniu drenującym, dzięki czemu wspomaga mikrokrążenie i eliminację nadmiaru płynów, ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej o działaniu delikatnie złuszczającym - rozpuszcza martwe komórki naskórka w celu wygładzenia, odblokowania i oczyszczenia porów oraz usunięcia przebarwień skóry - oraz redukującym cellulit i stymulującym lipolizę.

- TEN SCIENCE - żel-krem antycellulitowy, drenujący
CELL STRIKE ANTI-CELLULITE DRAINING GEL-CREAM

kod: PF020533
pojemność / jednostka miary: 300ml

Drenujący żel-krem do ciała o lekkiej konsystencji, opracowany w celu zwalczania cellulitu, redukcji zatrzymanych płynów i rewitalizacji tkanek. Pomaga stymulować drenaż płynów, reaktywuje powierzchniowe mikrokrążenie, aby przeciwdziałać pojawieniu się cellulitu. Jego specjalna formuła pozwala na stopniowe uwalnianie składników aktywnych do wewnątrz skóry i daje efekt lekkich nóg. Zawiera kofeinę + cyklodekstrynę – silny kompleks aktywny o działaniu drenującym i lipolitycznym, ekstrakt z winogron, który działa silnie nawilżająco i odżywczo, ponadto regeneruje i zmiękcza przesuszoną skórę, ekstrakt z owoców opuncji o właściwościach detoksykujących, wspomagających drenaż oraz naturalne złuszczanie i regenerację warstw naskórka, escynę o działaniu drenującym, dzięki czemu wspomaga mikrokrążenie i eliminację nadmiaru płynów, ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej o działaniu delikatnie złuszczającym - rozpuszcza martwe komórki naskórka w celu wygładzenia, odblokowania i oczyszczenia porów oraz usunięcia przebarwień skóry - oraz redukującym cellulit i stymulującym lipolizę.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

MAHLER - SLIMMING AND FIRMING

SIMONE MAHLER - SLIMMING AND FIRMING profesjonalna linia wyszczuplająca i ujędrniająca ciało.

SIMONE MAHLER - serum wyszczuplające antycellulitowe
RIPOSTE MINCEUR ++

kod: 0523
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Serum wyszczuplające o lekkiej konsystencji. Działa intensywnie antycellulitowo i modelująco. Zmniejsza ilość i wielkość adypocytów, dzięki czemu w widoczny sposób redukuje wizualny efekt „skórki pomarańczowej”. Wzmacnia skórę, ujędrnia i wygładza. Pozostawia na skórze delikatny, świeży zapach. Kosmetyk zawiera: kompleks lipolityczny, kompleks wyszczuplająco-ujędrniający, witaminę B3, kompleks nawilżająco-odżywczy.

SIMONE MAHLER - serum wyszczuplające termoaktywne
SERUM THERMO ACTIF

kod: 0536
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Serum wyszczuplające termoaktywne (samorozgrzewające się). Zwiększa wnikanie składników aktywnych w głąb skóry z kosmetyków nałożonych w następnej kolejności. Redukuje lipogenezę, a stymuluje lipolizę. Kosmetyk zawiera aktywny kompleks DRENALIPTM, methylnicotinate (składnik rozgrzewający) i glicerynę roślinną. UWAGA ! Po aplikacji umyć dłonie, nie opalać powierzchni pokrytych kosmetykiem.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2024