Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

UJĘDRNIANIE

TIMEXPERT C+ (A.G.E.)

W miarę upływu czasu stres oksydacyjny pozostawia na skórze znaki alarmowe: pierwsze zmarszczki i bruzdy mimiczne, odwodnienie, utratę świetlistości oraz osłabienie jędrności skóry.
Glikacja - proces, który postarza. Biorą w nim udział cukry, białka i cząsteczki A.G.E.( Advanced Glycation End Products)- końcowe produkty zaawansowanej glikacji. Glikacja powoduje pewien rodzaj karmelizacji w skórze włókien kolagenowych, które stają się sztywniejsze i kruche. W konsekwencji cera traci elastyczność, staje się mniej jędrna, znacznie mniej gładka, zgaszona i zmęczona.
Badania naukowe wykazują, że zarówno proces glikacji, jak i cząsteczki A.G.E.,spowodowane są stresem
oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV i przyczyniają się do starzenia skóry. Celem nowego zabiegu z witaminą C jest przywrócenie idealnej elastyczności skóry. Sercem tej formuły jest witamina C w najbardziej stabilnej formie (pochodna VC-IP) w połączeniu z wyciągiem z japońskiej śliwki UME, której zasadnicze działanie polega na aktywacji naturalnego mechanizmu zwalczającego glikację. Niezwykła siła natury pomaga odzyskać młodość cery, zostaje przywrócona jędrność, jednolity koloryt skóry.

emulsja wokół oczu z witaminą C
TIMEXPERT C+(A.G.E.) CORRECTION AND EXPRESS LUMINOSITY EYE CONTOUR

kod: 560865
pojemność / jednostka miary: 15 ml

Orzeźwiająca, lekka emulsja, która natychmiast poprawia kontur oczu, skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, jasności, staje się odświeżona i aksamitna, a drobne zmarszczki i tzw. „kurze łapki” stają się mniej widoczne. Redukuje cienie i wyrównuje koloryt. Natychmiastowy efekt już w kilka sekund po nałożeniu, kontur oka wydaje się wypoczęty, świeży i świetlisty.
- Pochodna witaminy C (VC - IP) pobudza syntezę kolagenu, chroni DNA komórek skóry, zapobiega utlenianiu lipidów, reguluje proces melanogenezy, ogranicza powstawanie przebarwień i piegów. Efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, poprawia jędrność i elastyczność skóry.
- Wyciąg z japońskiej śliwki UME: bogaty w proteiny, tłuszcze i minerały. Ma działanie pobudzające naturalne mechanizmy zwalczające glikację. Zapobiega tworzeniu A.G.E., pobudza ich rozkład, eliminuje tzw. „efekt kusumi” polegający na tworzeniu się na skórze brązowych i żółtych plam.
- Ekstrakty z liści oliwnych i przypraw: wychwytują wolne rodniki, dają aktywny świeży zapach.
Sposób stosowania: nakładamy rano i wieczorem wokół oczu, omijając ruchomą część powieki. Opuszkami palców nakładamy emulsję wykonując lekki masaż: stymuluje on mikrokrążenie krwi i limfy, jednocześnie sprzyjając eliminacji toksyn.
Produkt testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

emulsja z witaminą C do cery mieszanej
TIMEXPERT C+ (A.G.E.) INTENSIVE MULTI-CORRECTION EMULSION

kod: 560506
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Kosmetyk o konsystencji emulsji. Lekki i świeży, o aktywnym oryginalnym aromacie z nutą cytrusową. Doskonały do cery mieszanej. Zawiera pochodną witaminy C (VC-IP), o silnym antyoksydacyjnym i rewitalizującym działaniu oraz wyciąg z japońskiej śliwki UME, o właściwościach zwalczających glikację i zapobiegających tworzeniu A.G.E. Chroni włókna kolagenu i elastyny, poprawia elastyczność i jędrność skóry, przeciwdziała jej przedwczesnemu starzeniu.
Sposób stosowania: nakładać codziennie niewielką ilość emulsji na twarz i szyję rano i/lub wieczorem i lekko wmasowywać, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu.
Zależnie od rodzaju cery stosujemy krem lub emulsję. Można również emulsję stosować na dzień, a krem na noc.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018