Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Ochrona przed światłem niebieskim i zanieczyszczeniem

TEN - BLUE ANTIOX - ANTI OXIDANT

Każdego dnia skóra jest atakowana przez zanieczyszczenia, które negatywnie wpływają na jej stan. Mogą to być „tradycyjne” zanieczyszczenie spowodowane smogiem i czynnikami zanieczyszczającymi lub „nowoczesne” zanieczyszczenie, spowodowane przez światło niebieskie emitowane przez urządzenia elektroniczne, takie jak smartfony, tablety, komputery PC i telewizory. Skóra jest matowa, szara i zestresowana ze zmarszczkami i przebarwieniami. Przedwcześnie się starzeje i jest nadreaktywna z powodu osłabienia jej naturalnej funkcji obronnej.
Linia BLUEANTIOX to najnowocześniejsze kosmetyki miejskie, które dają innowacyjny „efekt bariery” o wysokiej mocy regenerującej działającej jak tarcza ochronna przed czynnikami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i niedoskonałości urody.

- TEN SCIENCE - maska odżywczo-regenerująca, detoksykująca na noc
BLUE ANTIOX DET-OX NIGHT CREAM-MASK

kod: PF019079
pojemność / jednostka miary: 50ml

Kremowo-żelowa maska na noc. Detoksykuje, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Zwalcza wolne rodniki poprzez wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych i tworzy barierę ochronną przed stresem środowiskowym i niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia technologiczne. Zawiera astaksantynę, koenzym Q10, likopen, ekstrakt z budlei oraz ekstrakt Alteromonas Ferment. Nie wymaga zmywania.

- TEN SCIENCE - serum przeciwutleniające SPF30
BLUE ANTIOX ANTI-OX CONCENTRATE SPF30

kod: PF019078
pojemność / jednostka miary: 30ml

Skoncentrowane serum przeciwutleniające do codziennej pielęgnacji z filtrem SPF30. Odnawia i rewitalizuje zmęczoną i zestresowaną skórę, zwalcza wolne rodniki wzmacniając naturalne mechanizmy obronne skóry oraz tworzy barierę ochronną przed stresem środowiskowym i niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia technologiczne. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zapobiec uszkodzeniom na skutek fotostarzenia. Zawiera witaminę E, astaksantynę, koenzym Q10, likopen, ekstrakt z budlei i ekstrakt Alteromonas Ferment.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

GDC - OPTIONS

GdC - serum stymulująco - ochronne
OPTIONS SHOCK FLUIDS STOP POLLUTION FACIAL SERUM

kod: 760647
pojemność / jednostka miary: 10 x 1,5 ml

Serum dla skóry "zatrutej" przez zanieczyszczone środowisko, matowej i poszarzałej. Wyjątkowa kuracja do zwalczania i samoobrony przed ciągłym codziennym wpływem środowiska miejskiego. Formuła utworzona ze składników o połączonym działaniu sprzyjającym powstaniu skutecznego systemu obronnego: - innowacyjny polimer, który zatrzymuje cząsteczki zanieczyszczeń i uniemożliwia im wnikanie do skóry; - L-karnozyna o silnym działaniu chelatującym i neutralizującym, które wydobywa i blokuje metale nagromadzone w skórze, również silny przeciwutleniacz; - wyciąg ze skórki brzoskwini, który stymuluje aktywność komórek wzmacniając ich system obronny przed stresem środowiskowym; - Urban-Detox System o właściwościach detoksykacyjnych i oczyszczających, chroni przed agresywnym wpływem środowiska; - kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej , który wzmacnia układ odpornościowy skóry, zwłaszcza dojrzałej i tłustej, stymulując wydzielanie beta-defensyn.
Skóra natychmiast odzyskuje witalność, nawilżenie, promienny i transparentny wygląd. Preparat tworzy też skuteczny system reagowania, pomagając skórze w detoksykacji i neutralizacji skutków zanieczyszczenia środowiska w dłuższym okresie czasu.
Kosmetyk rekomendowany jest szczególnie do skóry narażonej na długotrwały wpływ zanieczyszczeń miejskich, dla osób przebywających w wilgotnym "duszącym" otoczeniu, dla palaczy. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Sposób stosowania: aplikować codziennie rano. Wstrząsnąć i otworzyć ampułkę. Zawartość ampułki nałożyć na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu i delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć zwykle stosowany krem. Zalecane jest codzienne stosowanie specjalnej ochrony przeciwsłonecznej z poziomem ochrony odpowiednim do typu skóry.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2022