Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Ochrona przed światłem niebieskim i zanieczyszczeniem

TEN - BLUE ANTIOX - ANTI OXIDANT

Każdego dnia skóra jest atakowana przez zanieczyszczenia, które negatywnie wpływają na jej stan. Mogą to być „tradycyjne” zanieczyszczenie spowodowane smogiem i czynnikami zanieczyszczającymi lub „nowoczesne” zanieczyszczenie, spowodowane przez światło niebieskie emitowane przez urządzenia elektroniczne, takie jak smartfony, tablety, komputery PC i telewizory. Skóra jest matowa, szara i zestresowana ze zmarszczkami i przebarwieniami. Przedwcześnie się starzeje i jest nadreaktywna z powodu osłabienia jej naturalnej funkcji obronnej.
Linia BLUEANTIOX to najnowocześniejsze kosmetyki miejskie, które dają innowacyjny „efekt bariery” o wysokiej mocy regenerującej działającej jak tarcza ochronna przed czynnikami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i niedoskonałości urody.

- TEN SCIENCE - maska odżywczo-regenerująca, detoksykująca na noc
BLUE ANTIOX DET-OX NIGHT CREAM-MASK

kod: PF019079
pojemność / jednostka miary: 50ml

Kremowo-żelowa maska na noc. Detoksykuje, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Zwalcza wolne rodniki poprzez wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych i tworzy barierę ochronną przed stresem środowiskowym i niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia technologiczne. Zawiera astaksantynę, koenzym Q10, likopen, ekstrakt z budlei oraz ekstrakt Alteromonas Ferment. Nie wymaga zmywania.

- TEN SCIENCE - serum przeciwutleniające SPF30
BLUE ANTIOX ANTI-OX CONCENTRATE SPF30

kod: PF019078
pojemność / jednostka miary: 30ml

Skoncentrowane serum przeciwutleniające do codziennej pielęgnacji z filtrem SPF30. Odnawia i rewitalizuje zmęczoną i zestresowaną skórę, zwalcza wolne rodniki wzmacniając naturalne mechanizmy obronne skóry oraz tworzy barierę ochronną przed stresem środowiskowym i niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia technologiczne. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zapobiec uszkodzeniom na skutek fotostarzenia. Zawiera witaminę E, astaksantynę, koenzym Q10, likopen, ekstrakt z budlei i ekstrakt Alteromonas Ferment.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2023