Kosmetyki - Pielęgnacja ciała Kosmetyki - Pielęgnacja ciała

KosmetykiPielęgnacja ciała

pielęgnacja włosów

HAIR

Pielęgnacja włosów jest niezbędna i równie ważna, jak pielęgnacja skóry. Uroda twarzy i ciała oraz piękno włosów powinny się dopełniać i współistnieć. Nowoczesne, całościowe podejście do zagadnienia piękna stanowi podstawę stworzenia nowej gamy ekskluzywnych i innowacyjnych produktów do pielęgnacji włosów Germaine de Capuccini HAIR. Doskonałe formuły zapewniają wyjątkowe i natychmiast widoczne rezultaty w postaci wspaniałego połysku włosów oraz przywrócenia im młodości i witalności.
Nowa linia produktów opartych na naturalnych składnikach, bezpiecznych i łatwych w aplikacji, ma na celu przywrócenie włosom zdrowia i piękna, utraconych z upływem czasu. Kompletna kuracja przeciwstarzeniowa działa na włosy od wewnątrz i chroni je przed codziennym negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, jak: promienie słoneczne (odbarwienie włosa, zaczerwienienie skóry głowy), ekstremalne warunki klimatyczne (wysuszenie, łamliwość), zanieczyszczenie środowiska (matowość), centralne ogrzewanie (wysuszenie skóry głowy i włosów, naelektryzowanie), stres, choroby, modelowanie włosów. Wszystkie te czynniki wpływają na wygląd włosów, wywołują ich szorstkość, utratę połysku, a w bardziej ekstremalnych sytuacjach wrażliwość, swędzenie, zaczerwienienie skóry głowy.

esencja regenerująca do włosów
SHINE & YOUTHFULNESS RESTORING ESSENCE

kod: 450005
pojemność / jednostka miary: 100 ml

Wyjątkowy olejek do włosów, który przywraca włosom witalność utraconą na skutek szkodliwego działania środowiska. Formuła preparatu oparta jest na naturalnych olejach. Zawiera: olej organiczny z nasion Baobabu i olej z palmy Patawa (Oenocarpus Bataua), bogatych w witaminy oraz kwasy Omega 3,6 i 9. Preparat regeneruje włosy na całej ich długości, od cebulek po same końce. Zapobiega wypadaniu włosów, wzmacniając włókno włosa od wewnątrz. Wygładza, regeneruje, chroni i intensywnie nawilża, działając przeciw oznakom starzenia włosów już od pierwszej aplikacji.
Wszechstronność zabiegu i sposoby stosowania:
1. stop niesfornym włosom, łatwe rozczesywanie - wmasować niewielką ilość produktu w wilgotne włosy i czesać na całej długości szczotką o rzadko osadzonych zębach;
2. łatwe prostowanie i modelowanie włosów za pomocą prostownicy - nałożyć niewielką ilość produktu na suche włosy. Aplikować na włosy od połowy ich długości, aż po same końce;
3. jedwabiste, błyszczące i zabezpieczone włosy - nakładać codziennie niewielką ilość produktu na końcówki włosów.
Kosmetyk może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów, zarówno do pielęgnacji domowej, jak i w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Opakowanie produktu zawiera pompkę dozującą.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018