Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

LIFTING

TIMEXPERT LIFT(IN)

Linia liftingująca do twarzy, szyi i dekoltu. Działanie kosmetyków skoncentrowane jest na trzech podstawowych kierunkach odmłodzenia skóry: poprawie objętości, liftingu wertykalnym i liftingu bocznym. Kosmetyki spowalniają i odwracają skutki starzenia w postaci zmniejszenia grubości naskórka, zwiotczenia skóry. Zapobiegają utracie harmonii rysów, zmianom mimiki i wyrazu twarzy. Linia ma działanie polegające na: zwiększeniu gęstości skóry, wygładzeniu i podniesieniu owalu twarzy, zmniejszeniu głębokości i długości zmarszczek, wyostrzeniu rysów twarzy, widocznej poprawie jakości skóry, pobudzeniu skóry do samoregeneracji, działaniu przeciw wolnym rodnikom. Kosmetyki zawierają aktywny kompleks V-MATRIX - połączenie oczyszczonych oligosacharydów z cibory jadalnej z peptydami: stymulują syntezę i porządkują włókna kolagenu i oksytalanu, przywracają elastyczność skórze; uaktywniają syntezę białek strukturalnych (m.in. elastyny, kolagenu) odpowiedzialnych za utrzymanie silnej, jednolitej i spójnej struktury wewnętrznej skóry. Preparaty dodatkowo zawierają: połączenie wapnia i glukozy uzyskane dzięki zastosowaniu biotechnologii, pomocne w produkcji kwasu hialuronowego i poprawie nawilżenia oraz gęstości skóry; wyciąg z szarotki alpejskiej i wyciąg z owsa o działaniu przeciwstarzeniowym i przeciwutleniającym; wyciąg z soczewicy jadalnej dostarczający skórze witaminy B1, B2, PP, C oraz składniki mineralne - wapń, fosfor, żelazo, cynk, magnez, potas; krzem organiczny, który przywraca napięcie, jędrność i gęstość skórze; masło shea i witaminę E. Kolagen tworzy trójwymiarową siatkę napinającą, natomiast kwas hialuronowy przywraca odpowiednie nawilżenie i wypełnienie skóry. Aby wzmocnić efekty działania preparatów kosmetycznych firma proponuje specjalny masaż DEFINELIFT, który intensywnie modeluje i poprawia owal twarzy.

krem liftingujacy
TIMEXPERT LIFT(IN) SUPREME DEFINITION CREAM

kod: 420015
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Krem odmładzający, który dzięki zawartości V-3 Matrix pomaga wzmocnić macierz podtrzymującą skórę. Wykorzystuje innowacyjną technologię Alpha-gel. Od pierwszego zastosowania wygładzają się mikrowypukłości. Skóra staje się świeża delikatna i jędrna. Codzienne stosowanie sprzyja wzmocnieniu sieci białek, zwiększa napięcie skóry i ponownie definiuje owal twarzy. Poprawia się gęstość i spoistość skóry.

krem liftingujący na szyję i dekolt
TIMEXPERT LIFT(IN) NECK AND DECOLLETAGE TAUTENING AND FIRMING CREAM

kod: 420022
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Krem liftingujący na szyję i dekolt o bogatej, odżywczej konsystencji. Zawiera unikalny składnik uzyskany z szarotki alpejskiej, wzbogacony kwasem leontopodowym, który zwalcza stres oksydacyjny i chroni oraz usprawnia system produkcji kolagenu. Rezultat jest widoczny już od pierwszego zastosowania. W ciągu zaledwie trzech tygodni, wiotka i rozciągnięta skóra na szyi "kurczy się" i jest bardziej jędrna. Macierz zewnątrzkomórkowa podtrzymująca skórę zostaje wzmocniona. Delikatna skóra na szyi wygląda znacznie młodziej.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018