O firmie -

O firmie

Germaine de Capuccini w Polsce

Ponad 20 lat firmy Germaine de Capuccini na rynku w Polsce

1994 rok to czas, w którym marka Germaine de Capuccini wkracza do Polski, wzbogacając wciąż formującą się, rodzimą branżę profesjonalnej kosmetologii o rozwiązania na światowym poziomie. Od początku wyłącznym dystrybutorem jest firma Slandi. Na pierwszych targach kosmetycznych w Warszawie Germaine de Capuccini prezentuje, jako jedyna wówczas firma kosmetyczna, zabieg z 24% kwasami owocowymi Sequence i zabieg do pielęgnacji biustu Stop Gravity Bust, pokazując że należy dbać również o ciało. Dwa lata później naukowcy w Alcoy, motywowani oczekiwaniami klientów, poszukujących „eliksiru młodości”, stworzyli wyjątkową linię Excel Therapy z cytokinami, wprowadzając tym samym pojęcie „inteligentnej kosmetyki komórkowej”. Nowy zabieg i kosmetyki do domu powstały z myślą o ludziach młodych, pracujących przez wiele godzin w pomieszczeniach klimatyzowanych, jako sposób na blokowanie procesu starzenia i pełnego relaksu podczas wizyty w salonie day spa.

Zadaniem nowoczesnych preparatów kosmetycznych jest optymalna pielęgnacja i zapewnienie ochrony komórek skóry przed niszczeniem. Stąd też w ofercie firmy jest zabieg z witaminą C wzbogacony aktywnym składnikiem z japońskiej śliwki Ume, zapobiegającym glikacji włókien kolagenu i elastyny. Linia Timexpert SRNS wykorzystuje rewolucyjne osiągnięcie w regeneracji komórkowej - Kompleks Cynkowo-Glicynowy, który otrzymał prestiżową nagrodę Międzynarodowego Stowarzyszenia Chemików-Kosmetologów (FSCC). Składnik zwiększa odporność komórek na stres tlenowy i znacząco opóźnia efekty starzenia. Pomaga dojrzałej skórze przywrócić i usprawnić jej funkcje obronne oraz poprawia zdolność do samoodnowy. Germaine de Capuccini wykorzystując najnowsze osiągnięcia epigenetyki stworzyła kompleksowy program przeciwstarzeniowy Timexpert SRNS Global Anti-Age, który cofa biologiczny zegar skóry. Natomiast lifting wektorowy LIFT(IN) stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, odbudowuje objętość i gęstość skóry, likwiduje nadmierną jej wiotkość. Specjalny firmowy masaż DEFINELIFT intensywnie modeluje i skutecznie odmładza owal twarzy. Niezwykły kompleks cząsteczkowy Genage-Confidant ma za zadanie dekodowania tajemnic genów, zatrzymanie i odwrócenie skutków upływu czasu na skórę. Inicjuje on nową erę młodości. Timexpert Rides zawiera roślinne komórki macierzyste w formie nanoliposomów oraz aktywny składnik Pro-Collagestine-Fill o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym. W zabiegu tym wykonuje się specjalny japoński masaż odmładzający, który w naturalny sposób powstrzymuje oznaki starzenia. Głęboko wpływa również na napięcie mięśni szyi i twarzy, przywraca młody wygląd. Masaż z zastosowaniem specjalnego kremu przeciw rozstępom zalecany jest dla kobiet w ciąży. Z myślą o tej grupie odbiorców firma wprowadziła do oferty ujędrniający olejek do ciała i żel relaksujący z baobabem do nóg. Rytuał WakanSpa to unikalna koncepcja SPA SPERIENCE powstała z inspiracji tradycyjną medycyną chińską. Łączy w sobie elementy Wschodu i Zachodu, tradycję z nowoczesnością oraz doskonałe rozpoznanie naturalnych zmysłowych potrzeb człowieka z najnowszą technologią. Masaż gorącymi kamieniami wykonanymi z obsydianu, o wysokim współczynniku magazynowania ciepła, i zimnymi z onyksu to oddziaływanie termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii. Masaż muszlami czy jedwabną szarfą, odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz muzyka wpływają kojąco na klienta.

Obserwując rosnący popyt na kuracje z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, firma wprowadziła specjalną linię Synergyage, współdziałającą z zabiegami IPL, światłem LED i falami radiowymi.

To nie tylko pielęgnacja twarzy i dbanie o ciało, ale przede wszystkim styl życia. Poznając potrzeby i oczekiwania klientów, Germaine de Capuccini korzysta z najnowszych osiągnięć światowej kosmetyki, wprowadza nowoczesne zabiegi i produkty dostępne, zgodnie z filozofią firmy, w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej i spa.

Nasza troska o dobro klienta, profesjonalizm świadczonych usług i najwyższa jakość oferowanych kosmetyków były wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami kosmetycznymi: Hit Salonu i Professionalissimus.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018